Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne, ha lehetne...

Hogy lehetne, ha lehetne bejutni meghívó nélkül n core-ra?

Figyelt kérdés
Mivel sehogy se tudok. Senki nem ad meghívot nem tudok és k*ára idegesít szóval lehetne vagy nem?
2010. ápr. 5. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

nem.

kérj, vagy vegyél meghívót.

2010. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért a nagy erőlködéstől be ne sz*rj. Én se vagyok fennt, állítólag nagyon jó az oldal, de gondolom sok pontért vagy akármiért lehet csak beváltani egy meghívót, és egy idegennek biztos nem fogják csak úgy odaadni.

Nem tudom hogy szokott -e lenni free reg, de szerintem mostanában biztos nem, mert megvannak telve a torrent oldalak.

Inkább regisztrálj ztracker.hu-ra, szerintem az is k.urva jó oldal (mindig megtalálom, amit keresek) és itt most szabad regisztráció van. És most éjfélig, meg ünnepekkor free leech van, tehát nem számolja a letöltésedet az arányodnál, csak a feltöltésedet.

2010. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Free reg soha nem lesz már Ncore-on teljesen zárt oldal, most a meghívós reg is zárolva van. Ismeretlent pedig hidd el senki nem fog meghívni, ha valamit csinálsz(aránycsalás, rossz arány stb) nem csak téged rúgnak ki, de azt aki meghívott egy szép kis warn-ban részesítik. A meghívók árulása mellesleg ellenkezik a szabályzattal ami szintén kirúgást von maga után
2010. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom. De majd akkor is megpróbálok szerezni valahogy amúgy kössz a kommenteket és annak az oldalnak majd utánna nézek.
2010. ápr. 5. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
há nemtom, engem egy admin regelt be
2010. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
á f*sza az ztracker.hu megoldotta kössz.
2010. ápr. 6. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
szívesen :P
2010. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!