Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most raktam újra a Windowsomat...

Most raktam újra a Windowsomat és semmilyen programot (értek ez alatt játékot, team speak-et) nem nyit meg. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Minden frissítést megcsinált a gép, letöltöttem a directx-et, Microsoft Visual c++-t, de még mindig nem jó. Mi a teendő, mit kéne még letöltenem? Részletesen írjátok le legyetek szívesek, mert elég hülye vagyok ezekhez.

2016. ápr. 4. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Részletezd picit a problémát.

Videokartya driver is megvolt?

2016. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Melyik Windows ez?

A drivereket feltetted?

2016. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez mit takar, ez CD-ről, vagy netről történik?
2016. ápr. 4. 18:32
 4/9 DjImipapa ***** válasza:
Amennyiben csak a win lett újratéve, és a többi program máshol van, nem is fogja nyitni, a win-be nincs már meg hozzá semmi...:)
2016. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Felraktam még egy grafikus kártyát is, a többi fontos dolgot, ami a programok elindításához szükséges honnan tudom letölteni és mégis mire van szükségem?
2016. ápr. 4. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha abszolút nem tudod milyen driverek kellenek, próbáld meg egy driver keresővel. Nekem az Advanced Driver Updater bevált, megkeresi, letölti és telepíti az összes drivert.
2016. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
MEgpróbálom, köszi
2016. ápr. 4. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Ehhez ismerni kellene a géped konfigját. Milyen gyártmány a proci, hálózati kártya, videókártya, hangkártya stb. Ezek gyártóinak honlapján találod a legfrissebb drivereket.

Például ha Radeon a videokártyád, akkor itt:

[link]

2016. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak annyit tudok, hogy Asus r7 260x series. ( az eszközkezelőben néztem)
2016. ápr. 4. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!