Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megjavítani a...

Hogy lehet megjavítani a viberemet?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem tudok beszélgetni viberen ingyenesen, azóta folyamatosan azt írja ki a mobilom, hogy csak viber out-on hívhatok bárkit is, ami pénzbe kerül. Nagyon szeretném, ha valaki segítene visszaállítani a viberemet úgy, hogy ingyenesen tudjak újra hívni. Előre is köszönöm.

2016. ápr. 6. 23:02
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Vodaphone-os vagyok, lehet a mobilszolgáltatóm tiltotta le az ingyenes viber hívást április 1-étől ! Ha ez így van, akkor váltok szolgáltatót és átmegyek a T-Mobile-hoz.

2016. ápr. 6. 23:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha akit keresel voda -s vagy telenoros, vagy nincs vibere pont ugyan ott vagy.

telekomnál más problémákba is ütközhetsz, a korlátlan böngészős csomagjában pl. nem tudsz videót se nézni, vagy más SIP szolgáltatást használni.

Ugyan abba az árba 1GB -ot kapsz, amíg az lenem fogy gyors utána lassú...


Bár nekem sincs Viberem azóta (~1 éve), hogy elkezdett vacakolni, mármint folyton leválasztotta a készülékeinket, és kérte hogy hitelesítsem, ami vagy sikerült vagy nem.


Én telefonálásra azóta VoIP telefont használok.

pl. voipblazer.com -al 4ft / perc egy hívás.

Igaz kell hozzá internet csomag, de szeretem.

(bár ha viber és skype -ot blokkolja valószínűleg ezt is)

2016. ápr. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ma már mindenki használja a Facebook-ot. Ha tényleg átmész Telekom-hoz kapcsold be a korlátlan közösségi opciót és Messengerben bárhonnan indíthatsz videóhívást is akármeddig... Mindezt havi 890-ért, Plusz kell hogy legyen egy alap mobilnetszolgáltatás.

Én Dominosról használom 200 megás nettel plusz korlátlan közösségi és nem pörgeti le a 200 megát.

Viszont Hangouts-nál meg másoknál nem működik. De mint mondtam akit el akarok érni mindenkinek van facebookja.

2016. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!