Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb navigációs...

Melyik a legjobb navigációs program androidra, ami offline módban is használható?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem az IGO nevű programot, mert hát offline módban is működik és emiatt nagyon szeretem csak sajnos fizetős (de nem vészesen drága)
2016. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
here igen jó
2016. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is volt igo-m, de az már egy éves és legutóbb szembe vitt a forgalommal. Persze, lehet, ha frissebb volna, ez nem történt volna meg. De amúgy nem is igazán szereti az új telefonom - a fene sem tudja, miért. A régin csont nélkül ment. A here-t most 2x is letöltöttem, aztán csak kereste, csak kereste, csak kereste... :-( A szervizes pasi (akik éppen most csinálták meg a telefonom, ugyanis egy panel meghibásodása miatt nem vette a gps-jeleket) azt mondta, ebben a telefonban nem minden, szokásos offline navi program működik, mert valami mediatek vagy milyen chip van benne. De lehet, rosszul értettem. Őt viszont nem tudom megkérdezni, miért is mondta ezt, egyrészt mert hétvége van, másrészt meg tényleg látja a telefon a műholdakat (most már), de az ismert cuccok így vagy úgy, de halódnak rajta. Nem akarnám megint csesztetni szegényt emiatt :-)
2016. ápr. 9. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy kompatibilitási probléma miatt nem indul vagy nem lehet telepíteni egy programot adott készülékre
2016. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sygic.
2016. ápr. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bár furcsaságokat olykor a Sygic is művel. És nem túl értelmes, nem túl jól használható a kezelő felülete. Egyszer gyalogos útvonal keresést állítottam be neki, egy tőlem 800 méterre levű utcához, mégis erre ellenkező irányban rajzolta meg az útvonalat, ami igaz helyes volt, de 5 kilométeres kerülővel.

A TomTom és a Here térképet is képes kezelni, de én már a Here térképekben találtam olyan részleteket, amik nem feleltek meg a valóságnak, míg a TomTom helyesen ábrázolta azokat.

2016. ápr. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!