Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need for Speed Most Wanted...

Need for Speed Most Wanted (2005) több kocsi hack?

Figyelt kérdés
Nem tudok több kocsit venni viszont nem szeretném a kocsijaimat eladogatni. Van erre valami hack?

2016. ápr. 9. 14:29
 1/6 anonim válasza:
Cheat-Engine-nel adsz magadnak pénzt, és veszel annyit amennyit akarsz. Azt meg úgy csináld, hogy Cheat-Enginehez társítod a NFS-MW-t. Utána a Value-hoz beírod a pénzedet. Le First Scanneled. Majd veszel vmit. Tanácsos olcsó dolgot venni. Utána beírod az új egyenlegedet, majd next scanneled. Addig amíg nem lesz 2, 3, 4 érték baloldal, addig ezt játszod. Azokat kiválaszod a Ctrl + Jobb klikkel. Ezután a piros nyilat lenyomod, kijelölöd őket és a Value-t átírod annyira, amennyi pénzt szeretnél magadnak.
2016. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nem. Én úgy értettem hogy nincs több hely a garázsban.
2016. júl. 3. 05:13
 3/6 A kérdező kommentje:
És olyan hacket vagy modot keresek aminek segítségével több kocsit tudok a garázsban tartani.
2016. júl. 3. 05:14
 4/6 anonim válasza:
Jah :/ Olyat nem ismerek. Ha végigvitted a játékot, add el őket és vedd meg újra. Csak ezt tudom ajánlani. De nem is tudtam, hogy van korlát :O Pedig nagy fanja vagyok a játéknak.
2016. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van. 15 egyéni járműved lehet és 10 elnyert.
2016. júl. 4. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem biztosan van. bár nekem 25 autó elég szokott lenni...
2021. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!