Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nemrég letöltöttem az internet...

Nemrég letöltöttem az internetről a command and conquer generals zero hour nevű játékot. Egy problémám van vele: nem lehet hálózaton más gépekkel együtt játszani mert a következő hibaüzenetet írja ki. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nemrég letöltöttem az internetről a command and conquer generals zero hour nevű játékot. Ugyanezt rá tettem a másik gépre is. Egy problémám van vele: nem lehet hálózaton más gépekkel együtt játszani mert a következő hibaüzenetet írja ki: a szériaszám már használt. Mit lehet ezzel kezdeni? (ha esetleg még valaki tudja honnan lehet letölteni ezt a játékot kérlek írjátok ide a linket! köszi!)

2016. ápr. 10. 08:46
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Kalóz játékokkal általában nem lehet Online játszani, nagyon kevéshez jelenik meg Online hack.

Sőt van úgy hogy eredeti játéknak is megszűnik az Online támogatása, ha nem lehet vele privát szervert létrehozni, és már túl régi.

Szóval vagy megveszed vagy marad a Single Player.

2016. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem online akarok játszani hanem lan hálózaton aminek elvileg működnie kéne. :(
2016. ápr. 11. 06:25
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Lan játéknál is lehet online cd kulcs ellenőrzés. Vagy ha nem ez a baj, akkor próbáld különböző cd kulccsal felrakni a játékokat.
2016. ápr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen az lehet a baj... Csak az az egy probléma hogy ez a játék alapvetően termékkulccsal működik de ez olyan törést használ ami nem kér termékkulcsot. Esetleg nem tudod hogy lehet átírni ha már fel van telepítve a játék? Mert szerintem csak utólag lehet. De azért köszi eddigi segítségeidet
2016. ápr. 12. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!