Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnék összeilleszteni...

Hogy tudnék összeilleszteni több DJVU fájlt?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy könyvet, de minden oldala külön DJVU fájl. Nem találtam olyan DJVU to PDF konvertert, ami működött volna, az online konverterek is folyton error-t írtak ki.


Tud valaki olyan oldalt/programot, amivel a majdnem 400 darab DJVU fájl össze tudnám illeszteni 1 fájlba, hogy aztán egyben tudjam konvertálni PDF-be?


Előre is nagyon köszönöm!!!



2016. ápr. 10. 16:56
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg nyomtatni, természetesen PDF-be és aztán már simán lehet a pdf-eket kezelni.


1. Bullzip virtuális pdf printer. (van benne olyan lehetőség, hogy nyomtatáskor öszzefűzés történjen - ha ugyanolyan néven nyomtatod ki a fájlokat)


2. AutoIt vagy valamilyen macro recorder programmal automatizálhatod a folyamatot (végigmegy az DJVU fájlokon, megnyitja, kinyomtatja, bezárja, veszi a következőt, stb,atb.)


Sok sikert.

üdv.

2016. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, és ezzel egyszerre be tudom húzni az össze djvu fájl, vagy egyesével kell?
2016. ápr. 10. 17:08
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Sajnos egyesével kell, azért ajánlottam az autoit (vagy macrorecorder programokat, amivel (ha tudsz egy kicsit programozni) akkor azokkal automatizálhatod a folyamatot.


Sok sikert.

üdv.

2016. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!