Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért érkezik ennyi frissítés...

Miért érkezik ennyi frissítés mostanában a Skype-hoz?

Figyelt kérdés
Windows asztali gépen szinte hetente töltődik le a Skype újabb verziója, de lényegi különbséget nem tapasztalok közöttük - tekintetbe véve, hogy 4-5 éve sokkal jobban tetszett a felülete és könnyedén futott a gépeimen. Mostanság indulásnál a program nem válaszol, idő kell neki, mire helyreáll, majd az első hívás problémás, lefagy az egész. Általában bezárom, újraindítom, ezek után lehet használni... Kellett felvásárolnia a Microsoftnak...

2016. ápr. 10. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
14%
Nem a programot kell szidni,hanem jó gépet kell venni!érdekes nekem nem fagy be,meg nem kell neki idő!2GB rammal elég nehéz neki!És az hogy fríssitik csak örülj neki,mert ha nem frissítenék akkor 2perc alatt már fel is van törve a fiókod!
2016. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Félreértettél. A biztonság elsődleges szempont, értékelendő, ha a foltozással törődik a gyártó. A program megjelenését illettem kritikával, és azt a tényt, hogy ugyanazon gépen évekkel ezelőtt, a program stabilabb volt, a fenti jelenségek nem fordultak elő.

Az idő előrehaladtával azért némiképp haladtam a korral, i5-ös (3230M) procinak, 8GB-os RAM-mal, 2GB-os videókártyával (AMD Radeon HD 7670M) nem szabadna gondot jelenteni...

2016. ápr. 11. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!