Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fiorát vagy Vayne-t érdemesebb...

Fiorát vagy Vayne-t érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Szeretek topra menni, csak úgy, mint adc-nek. Nem tudom eldönteni kit érdemesebb megvennni. Nektek mi a véleményetek?

2016. ápr. 10. 16:59
 1/1 anonim válasza:
Szia! Vayne-t mostanság szokták topra is vinni. Support mainként már sokszor játszottam Vayne oldalán és ellene is tapasztalatom pedig hogy a passzívnak köszönhetően borzasztó erős,főleg ha a későbbiekben dmg mellett attack speedet is szerzel be. Az egyetlen hibája hogy early gameben kicsit sérülékenyebb, tankos vagy erős heallel rendelkező support dukál mellé. Pl Taric ( a rework előtti is) vagy Sona, de akár még Morgana is mehet a pajzsa miatt.Topon előnye hogy lövész, így ugye messzíről tudod böködni vele topon lévő ellenfeled. Fiora pedig tapasztalatom szerint egy olyan karakter aki ha nem kap egy kis feedet akkor late gameben hasznavehetetlen. Legalábbis ez az én tapasztalatom. Szóval szerintem Vayne-t vedd, őt érdemesebb. Remélem tudtam segíteni. :)
2016. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!