Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steames letöltés hibákat,...

Steames letöltés hibákat, hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Pár hónapja lazán leszedte a játékokat a Steam könyvtáramból, de kb 1 hete már akadozva, ami azt jelenti, hogy egyszer felpörög 14mbs-re, majd hirtelen nullázódik pár mp-ig, majd felmegy 3-ra és megint le. Ezek után vagy lemezírás hibát ír ki, vagy ha játék frissítéséről van szó, akkor kapcsolat időtúllépést. Azóta használhatatlan az összes játékom. Net elvileg jó, hely bőven van, töredezett mentesítettem, vírusirtóval is ellenőriztem a gépet, régiót is váltogattam, újra is tettem a steamet és a játékokat, azóta le se tölti ugye lemezírás hiba miatt. Semmi eredménye a dolognak. Minden játék eredeti, nem volt buherálva.

Valaki tudna segíteni, vagy ötletet adni?



#játék #hiba #letöltés #Steam #lemezírás hiba #időtúllépés hiba
2016. ápr. 10. 18:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!