Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MTA:SA szerverrel kapcsolatos...

MTA:SA szerverrel kapcsolatos 1-2 kérdés. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy mta szerverem(készülőben), és szeretnék még 1-2 dolgot megvalósítani csak nem tudom hogyan álljak neki.


Az első kérdés:

-Egy parancs beírására (pl.:/asd) be ad egy képet és elindít egy zenét. Láttam már hasonlót FUN szervereken, /ijeszt parancsal, bedobott egy "ijesztő" arcot, és sikított.. Ha az a script meglenne, akkor már át tudnám írni úgy ahogy nekem kell.


A második kérdés:

-Tegyük fel, letöltök egy autó modot gtaall.com-ról, amihez adnak PaintJob-okat. Azokat a paintjobokat, hogyan tudom betenni a szerveremre, hogy az autóra rá lehessen tenni, és minden játékos láthassa? (készítettem 1-2 paintjobot autókra, csak még nem tudtam megoldani) Illetve találtam egy scriptet, ami behoz egy panelt, és ott lehet kedvünkre válogatni a PaintJob-ok közül. Csak ezzel az a baj, hogy más player nem látja az autón a matricát.


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 11. 17:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!