Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wtf, Mi a gondja van a gépnek...

Wtf, Mi a gondja van a gépnek a videokártya driverével?!

Figyelt kérdés

Sikerült rájönnöm arra a hibára hogy miért fekete a képernyőképe bejelentkezés után.


egy MSI geforce gtx 750 ti Videokártya van a gépbe

Egyik napról a másikra olyat csinált, MAGÁTÓL hogy hogy bejelentlezés képe után mikor be kéne hogy töltse az asztalt, egyszerüen elmegy a kép.

Csökkentett módba töröltem a videokártya drivert, majd újrainditottam, és lám belépett rendesen alap felbontással.

Újra telepitettem a Videókártya drivert, újrainditást kért, újrainditottam, és ugyan az a gondja hogy eltünik bejelentkezés után a kép. De van bejelentkező hangja.

Egyszerüen nem tudok rájönni mi a gondja. Olyan nem létezik hogy a gyári telepitő cd elavult lenne a rendszerhez.. vagy maga a driver program.

Mi lehet a gond, mit csináljak ? egyedül csökkentett módban tudok vele mit kezedeni, de még rendszer visszaállitás sincs


2016. ápr. 13. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Indìtani kell egy live linuxot ès megnèzni hogy ott előjön-e a hiba/ másik gèppel kipróbálni a kártyát, mert lehet hardveres eredetű is ( aka rossz).
2016. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem alaplapi video kártyán Hdmi kivezetésén, ugyan ez a hiba
2016. ápr. 13. 13:05
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet valami összeomlott a rendszerbe.. passz
2016. ápr. 13. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez fix gpu hiba !hasznwltan vetted?
2016. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Újonnan. december óta van
2016. ápr. 13. 14:10
 6/7 A kérdező kommentje:
De milyen Gpu ? Alaplapi videonál is ezt csinálja, tehát nem a videokártyánál lehet a hiba
2016. ápr. 13. 14:12
 7/7 A kérdező kommentje:

az alaplap egy

Gigabyte- GA-H81M-HD3

1150es Intel procival, ami Hd chipel is fel van szerelve.

Nem lehet proci hiba ?

Mondjuk azt gondolom csak akkor használja ha alaplapi videokártyáról használom

Vagy akkor a windowson belül omlott össze valami

2016. ápr. 13. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!