Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of tanks FPS lag?

Sipos__95_ kérdése:

World of tanks FPS lag?

Figyelt kérdés

Hello

a gepem

Amd athlon II x2 2.80ghz

6gb ddr3 1600 mhy ram

Gigabyte geforce gt 240 1gb ddr3 120 bit

most csereltem a videokartyat a regi egy povercolor radeon hd 4650 volt 1gb ddr2 es siman futot a jatek minimum grafikan 60fps el ahogy lecsereltem azota minimumomon kb 90+ fps em van es egyik percrol csak le esik es vissza driverek frisek



2016. ápr. 14. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Amd pricival ilyenen ne csodálkoz
2016. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az oke de idaig jo volt
2016. ápr. 14. 21:46
 3/4 sas552 válasza:
Nem a driverekkel van a probléma hanem hogy a ramod nem mind 1 hogy milyen (Nem mindet támogatja az alaplap) esetleg ha azt lecserélnéd megérné meg az amit vettél videókártya valszeg nincs optimalizálva a játékhoz. Ilyenkor ha nyitsz egy helyi menüt akkor ott az NVidia vezérlőpult (Ha nem akkor szedd le/keresd meg)és ott optimalizálhatod saját magad. (Majd kitapasztalod hogy hogy fut a legjobban. Nekem személy szerint Fix 30 FPS es növelte szóval érdemes de ez konfigurációtol függ)
2016. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sas552 válasza:
A Helyi menü az a jobb klikk
2016. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!