Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a megoldás miért nem működik?

Ez a megoldás miért nem működik?

Figyelt kérdés

Van egy játék aminek az anticheatje nem engedi elindítani a cheat engine*t.


Erre leszedtem a WmWare Workstation(virtuális számítógép). Feltettem rá a windows 7 et elindítottam a játékot.


A gépemről a cheat engine-ben pedig a wmware process-t nyittam meg, hogy majd így rá tudok keresni az értékekre, de semmi. Nem működik.


De amúgy semmi olyan programot nem enged az anticheat megnyitni, amiben process-t kell választani.


Mi annak a magyarázata, hogy ez nem működik?


2016. ápr. 14. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tehát a virtuális gépen fut a cheat engine, a fizikain meg a játék?

Akkor viszont teljesen érthető, hogy nem működik. Ez 2 önállóan működő rendszer.

2016. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Képzeld el: Van két kocka, ami széttörhetetlen, elpusztíthatatlan. Az egyik kockában ott vagy te bezárva, a másik kockában ott van egy szál virág. Ha a fene fenét eszik sem tudod elérni, mert nem tudsz kitörni a szobából.
2016. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A virtuális gépben futtatott programok csak a virtuális gép erőforrásait érik el, a gazdagép egyéb erőforrásait nem.
2016. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A virtuális gépen fut a játék, a cheat engine pedig a gépemen......... Nyilvánvaló
2016. ápr. 15. 15:17
 5/12 A kérdező kommentje:
Pont az lett volna a cél, hogy a virtuális gépen futtatott játék ne lássa cheat enginet.
2016. ápr. 15. 15:18
 6/12 A kérdező kommentje:

különben androidon van olyan program(xprivacy, az xposed keretrendszeren belül) ami korlátozni tudja a programok hozzáférését a rendszerhez, így teljesen meg lehet oldani, hogy a játék ne vegye észre a cheat programokat.


Windows-ra nincs valami ehhez hasonló hasznos program?


Már próbáltam azt is, hogy kikapcsolom az anticheat process-t, de akkor meg lekapcsol a játék is......

De hát ha ilyen egyszerű lenne, valami ötlet?

2016. ápr. 15. 15:24
 7/12 anonim ***** válasza:

32 bites Windows alatt: [link] pont com/download/9uclsc6ujdi2568/Hide.rar


64 bites alatt nem működik a kernel patch protection miatt.

2016. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kösz, el tudod magyarázni, hogy kell használni?

Azt hittem csak egy egyszerű program lesz,de van benne öt mappa. Meg egy rakás exe fájl.

Nem vagyok olyan Überképzett programozó :D

2016. ápr. 15. 16:40
 9/12 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na ez nagyon király csak az x64-es megoldást nem tudtam megcsinálni. Mikor elindítom mk_bcdentry.cmd-t nem ugrik fel a patch ablak.


De majd teszek fel egy 32 biteset azon hátha működik a másik.

2016. ápr. 15. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!