Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért történik ez?

Miért történik ez?

Figyelt kérdés
SKype ról van szó, 15-10 percenként szétkapcsol, nálam van a gond, nem internetkapcsolattal, az állandó, VPN-t használok. Csak a skype kapcsol szét, egy játéknál hostolok és csak 1 embert dob ki, akivel a skype gondok is vannak, de a szerveren még engem sem hagyna hostolni, ha megszűnne az internetkapcsolat. Azonnal tudok neki írni Facebookon, eközben a skype megpróbál újra kapcsolatot teremteni, ami vagy sikerül vagy nem. És ilyenkor újra kell indítani a skype-ot, mert ha egyszer szétkapcsolt utána nem is tudom hívni, mert azonnal szétkapcsol. Biztos, hogy nálam van a gond, egyrészt mert csak velem történik ez, másrészt akivel szoktam beszélni neki nem volt még ilyen, pedig ő is használja a skype-ot mással. VPN-n SSTP, köze lehet hozzá? Mit tudnék ezzel kezdeni? Ötször telepítettem újra, folyamatosan, ha szétkapcsolt töröltem, leszedtem, feltettem.
2016. ápr. 14. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Skype-ot vagy egyéb valós idejű forgalmat használó alkalmazást ne akarj VPN-en keresztül használni, nem lesz túl optimális a teljesítmény.

Nem oldható meg, hogy csak a játék forgalma menjen a VPN-en?

2016. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!