Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 halálra megoldás?

Windows 10 halálra megoldás?

Figyelt kérdés
Windows 10 hirtelen összeomlott facebook-ozás közben. (kékhalál) Utána még egy darabig kiírta hibakódnak hogy 0cx000021a de azóta nem adja be a kékhalált hanem csak annyit ír hogy automatikus javítás és utána kiírja hogy nem sikerült. Ha rámegyek hogy továbblépés a Windows 10-be akkor újraindul és megint az automatikus javítást hozza be. Ha kiválasztom hogy indítási lehetőségek akkor tudok válogatni hogy hogy indítsam el. Ott próbáltam a csökkentett módot aztán azt a hardver illesztőprogram lehetőséget meg még azt is hogy ne induljon újra ha gond van. De bármit választok az az automatikus javításos dolog jön be. Még próbáltam az alaphelyzetbe állítást de 8%-nál elakad. Iso-ból nem tudom javítani mert nem látja (se dvd-ről se vinyóról). Mit tudnék csinálni? Azon kívül hogy format c:? Mert nemigazán szeretném nullázni a gépet. Ja azt azért hozzáteszem hogy néha volt hogy meghalt (mert új alaplapot kapott a gép) de utána helyreállt.

2016. ápr. 15. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

2 ötlet:

[link]

2016. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Viszont ezt már próbáltam volna de odáig sem tudok eljutni hogy legyen windows...
2016. ápr. 15. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:

" Ja azt azért hozzáteszem hogy néha volt hogy meghalt (mert új alaplapot kapott a gép) de utána helyreállt."


Új alaplap esetén illik újra telepíteni.

Most annyit tehetsz, hogy egy Live Linux alol mented amit lehet, majd reinstall.

2016. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!