Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a GTAban valamilyen kocsiva...

Ha a GTAban valamilyen kocsival megyek akkor abból miért lesz sok az utakon?

Figyelt kérdés
Talán a gta4 ben volt ez a legjobban észrevehető, hogy amikor mentél valamilyen kocsival akkor parkolókban csak olyan fajta parkolt és az utakon és ezrével csak olyanok mentek(pl infernus, ami ugye elég ritka de ha találtál eggyet akkor szinte csak az volt a játékban, amíg benne voltál). Ez miért van?

2016. ápr. 17. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Hogy ha összetöröd de ugyanazzal akarsz menni tovább ne kelljen sokáig keresgélni. Legalábbis szerintem.
2016. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja valami olyasmi amit az előző ír. Ez elég tipikus GTA dolog, bár az V ben annyira nem találkoztam vele de tényleg érdekes.
2016. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én ezt mindig valami bug nak gondoltam, mondjuk valszeg igazatok van.

Keresgéltem neten ezzel kapcsolatban de ahogy néztem ez csak engem érdekel , hogy miért így van megcsinálva :D

Gta 5 ben én azt vettem észre hogy nem a konkrét autóból lesz sokkal több hanem a vele egy "árban" lévőkkel. Szal ha luxus kocsival megyek át az embereken akkor ezrével jönnek a luxusautók. Ha meg valami trágya kocsival akkor ahoz hasonlók.

2016. ápr. 19. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!