Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Internet download manager-rel...

Internet download manager-rel hogy tudok filmet letölteni? Sehogy sem sikerül/t, és nincs ott az a kis letöltés ikon sem, a filmnél, valahol láttam, hogy vidinél ottvan.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az IDM fizetős program. Ha megvetted, valami gubanc lett a telepítésnél, ha próbaverziód van, talán lejárt!
2010. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyiksee :D
2010. ápr. 9. 15:32
 3/6 anonim válasza:

Tapasztalatom, (zx-spekrumtól-máig), szerint fölösleges letöltésvezérlőket használni,( esetleg csak olyan helyhez érdemes ami sok és qrva lassú szerver mögött van.)

Minél több a hülye "segéd"program, annál lassab és problémásabb a géped, zabálja a ramot.

Op. rendszer

tud letölteni magától is.

kell tüzfal, ativírus, trójaikereső, esetleg egy plusz média alk., outlook indítopultot off, oszt jónapot.

szevasz.

2010. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is "egyiksem" van! :D Próbáld újratelepíteni, és az "egyiksemet" a könyvtármappában lefuttatni, mielőtt a programot elindítanád!

A másodiknak:

Nekem van jónéhány "hülye" segédprogramom, és pattan a gépem! Persze, egy lestrapált, nem jól karbantartott gépnek nem tesznek jót, ha teletömik, de szerintem, mindenki a sajátjából indul ki! Nekem bejött az IDM, és nem lassult le a gépem, ill. nem érzékelhető időn belül!

2010. ápr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ugy értem,hogy egyiksem,hogy nem megvettem és úgy nemjó,és nincs is lejárva,úgyhogy teljesen jó..

De eltudnád magyarzáni hogy kell letölteni?? Mert nemsikerül.Vagy legalább valami vidit tudnál belinkelni??

Előre is Köszönöm!

2010. ápr. 10. 10:11
 6/6 A kérdező kommentje:

Sikerült egy filmet leszedni,de hogyha nincs a filmnél ott hogy: videó letöltése,akkor hogy kell leszedni,hogy ne úgy rakja be mint egy .html fájlt??

Bocsi a sok "hogy"ért

2010. ápr. 11. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!