Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Movie Makerrel hogyan...

Windows Movie Makerrel hogyan kell normálisan képeket össze szerkezteni videóba?

Figyelt kérdés

szoval.. be tudtam illeszteni, meg zenét is alá, meg szöveget is meg sebesség meg minden.. ne van egy fekete szegélye a képeknek ami nem tetszik... azt lehet valahogy törölni, vagy esetleg éppen nem fekete alapot választani alá, hanem magát a képet homályosítva vagy ilyneke?


Próbáltam a projektnál ott az oldalaránynál de egyik se jó..


Valaki tud segíteni? vagy meglehet csinálni?



2016. ápr. 18. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy videoszerkesztő, ne itt akarj képet szerkeszteni. Ez a program leginkább arra való hogy a már kész forrásanyagot beilleszd és maximum időzítsd.


Ha nem jók a képek, egy képszerkesztővel javítsd őket, mentsd el, és a már kész képeket tallózd be. Szenvedés lesz Movie Makerben csinálni, és nagyon korlátozottak a lehetőségei.

2016. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem.. köszönöm
2016. ápr. 19. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!