Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megérné leárazottan megvenni...

Megérné leárazottan megvenni a counter strike sourcet? Vagy inkább a cs condition zero-t érdemesebb megvenni? Vannak még rajtuk játékosok?

Figyelt kérdés
a cs:go-t még régebben a fénykorszakában megvettem, de úgy vettem észre, már nem a régi a játék, régebben szerinem jobb volt benne minden. Tehát most szeretnék új cs-re beruházni, ezen a kettőn gondolkoztam, szerintetek?

2016. ápr. 18. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen jatszanak az osszes csn meg mindig. A source egy kicsit masabb mint a go, szerintem egy kicsit ertelmesebb, mivel arrebb lehet tenni a targyakat mint pl egy hordot, valamint a kis objektumok nem csak player entity hanem server entitynek vannak bejegyezve igy valodibban viselkednek az apro targyak mert valtozasukat mindenki latja. A cz teljesen olyan mint az 1.6. Sztem a source jo otlet lenne, mivel otletileg olyasmi mint a go, es emiatt nem kell sok megszokott dologrol lemondani, de megis kiesnek a skinek, es mindenfele dolog amire kolteni lehet, igy a jatek elvezhetobb, mivel nincs hianyerzeted hogy valamid nincs ami a masiknak van (pedig a skineknek semmi ertelme sincs egy ilyesmi jateknak, a valosagban sincs a terroristaknak/elharitoknak festett fegyvere, max. terepminta).
2016. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
engem a go-n sem izgattak annyira a skinek, csak most ezt a kérdést igazából azért írtam ki, mert egy haverom mondta, hogy a többi cs-vel nincs értelme játszani, mert hogy a source is "kihalt", már rég meg akartam venni, csak emiatt nem akartam
2016. ápr. 19. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőven játszanak még Source-al is.
2016. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább az 1.6-al játssz, az a kalsszikus.
2016. okt. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!