Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Farming Simulator 2015 kombájn...

Farming Simulator 2015 kombájn mod?

Figyelt kérdés
Van olyan mod az FS 15-höz ami olyan kombájnt tartalmaz ami vontat pótkocsit és abba ürít?

2016. ápr. 18. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az alapjátékban vannak-e ilyen kombájnok, de a dlc-kben akad. De csak szecskát lehet velük aratni. Azonban nem értem, hogy mi jó lenne ebben a módszerben.
2016. ápr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szecskavágókat már bemodoltam de én olyat keresek ami rendes vágóasztallal arat. A módszerben az a jó hogy kevesebbet kell üríteni a pótkocsit mint a kombájnt.
2016. ápr. 19. 07:18
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha véletlenül nem lenne ilyen akkor azt hogy tudom megcsinálni hogy a traktor menjen a kombájn mellett.
2016. ápr. 19. 07:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Automatán ilyet nem lehet, de az a módszer járható, h mikor már közel tele van a kombájn, melléállsz az utánfutós traktorral, beállítod a tempomatot 10-re (ennyivel mennek a kombájnok), bekapcsolod és addig mellette haladsz míg ki nem üríti. És így folyamatosan halad a kombájn, nem fog megállni. Egyetlen hátrány, h ugyanolyan sűrűn kell ezt megcsinálni, mint a rendes ürítést
2016. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megmondanád hogy lehet a tempomatot beállítani?
2016. ápr. 19. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
nálam az 1-es/2-es billentyű (csökkentés/növelés), szerintem ez is az alapértelmezett. A 3-massal pedig bekapcsolod. De ha megnézed a billentyűkiosztást a beállításban az a biztos, meg ott meg is tudod változtatni ha a jelenlegi nem kényelmes
2016. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!