Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 összeomlik?

Windows 10 összeomlik?

Figyelt kérdés

Szép napot. Windows 7-es laptopomat frisítettem windows 10 pro ra. A gép magától csinálta.


Voltak programok amiket eltávolított, ez nem is zavart. Úgy voltam vele hogy ujra telepítem majd őket.


Amikor elkezdtem felrakni a NOD32 akkor kék halál lett. Azóta nem kapcsol be, feszt az jön be.


Valakinek valami ötlet? Valaki tapasztalt-e ilyet. A gép az nem régi. Intel I3. 4gb ram. Szóval nem hiszem hogy ez a gond. A rendszer az 32 bites. Eredetileg 8.1 volt rajta. De azt letöröltem.


Ki milyen Nod-ot használ?



2016. ápr. 19. 09:07
 1/4 TheFreshPrince válasza:
Kifejtenéd azt, hogy mi akar ez lenni? "feszt az jön be."? Javasolnék egy chkdisket, vagy egy helyreállítási módban indulást, az ilyen esetekben segíteni szokott.
2016. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát a kék halál. :D


Amikor bekapcsolom a gépet, mindig az jön be.

2016. ápr. 19. 10:32
 3/4 TheFreshPrince válasza:
Ez esetben nagyon egyszerű a dolgod, a kékhalálnál kiírja, hogy pontosan miért nem tudott elindulni a számítógép, erre kéne rágooglezni, vagy ha frissebb win10-ed van, még qr kódot is dob.
2016. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rájöttem. A rákos nod miatt volt. 4.x.x.-es verciót akartam felrakni. Azt nem szerette valami miatt.


Csináltam rendszer vissszaállítást, megint fel akartam rakni, ugyan azt csinálta.



Most felraktam egy frissebb nod-ot. azzal nincs gond.

2016. ápr. 19. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!