Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggolok CSGO-ban? (Nem...

Kolbászmester kérdése:

Miért laggolok CSGO-ban? (Nem fps, Nem Ping! )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a kérdésem lenne, hogy nemrégen kb. 2-3 hete előjött egy olyan probléma, hogy a játék néha beakad.. hogy is mondjam.. pontosabban, csak más játékosok meg a saját karakterem. Aztán egy kis idő múlva (kb 0.3-0.6 sec) "teleportálva" helyet változtatnak. Néha ez a lagg hosszabb ideig is eltart, volt már hogy 3-4 mp is volt, de valamikor csak ilyen mikro szaggatások. Nagyon nagyon zavaró mert főként akkor jelentkezik mikor lövök a játékban, szóval sokszor emiatt halok meg.. Csak eredeti szervereken, saját magam inditott szerveren semmi probléma sincs. Már elég sok videot megnéztem ezzel kapcsolatban, de egyszerűen semmi változás nincsen.. Valakinek valami ötlet?

2016. ápr. 19. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy pinges a probléma. Azért nincs probléma "saját" szerón, mert az a gépeden történik, így ott 1 -es a pinged.
2016. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

CSGO server pls...

Demo: 3 AK HS

Repray: 2 méterrel mögé lövök...

Amúgy Win alatt 300 fps mellett is néha szaggat; Linuxon 200fpssel viszont nem szaggat...

Amikor 50es pinggel D2n visszabuggoltam MID ajtóhoz mikor már már a boxnál voltam :[

2016. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl. Kzsségi szervernél

Nézd meg net_graph pingedet, és a "közösségi szerverek bngészése" pingedet.

Annyi a szerver feldolgozása ideje.

2016. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És hun vannak az "O:"-k?

ö

2016. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Packet loss produkalhat hasonlokat.


Itt tudod megmerni, Flash + Java kell hozza:

[link]

2016. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!