Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Utorrent vírusos?

Az Utorrent vírusos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban látom több hírportálon is hogy az utorrent program vírusos ami akár leállíthat futó programokat és titkosítja a fájlokat amit fizetéssel lehet feloldani? tegnap raktam újra a gépet természetesen ráraktam az utorrent legújabb verzióját (az ingyenes verziót) és pont ma láttam meg ezt a hírt mit tegyek? most hogyha letörlöm attól biztos hogy a vírus nem fog eltűnni.. mit ajánlotok? esetleg vírus irtó tudja törölni a vírust? vagy most mit csináljak? rakjam újra a gépet és töltsek le egy régebbi utorrent verziót? amúgy itt a link a cikkről [link] válaszokat előre is köszönöm!

2016. ápr. 20. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Amugy a cikket is elolvastad?
2016. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
HVG online egy bulvár lap. Kb mint a 444. Szenzáció hajhász és hiteltelen.
2016. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-esnek +1


Amúgy a hivatalos oldaláról letöltve nem lehet baj. De amióta egyszer belecsempésztek egy bitcoin bányász programot, én azóta qBittorrentet használok torrentezésre. Neked is inkább ezt ajánlanám.

2016. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a qbittorrentnek +1

Szerintem stabilabb is mint a utorrent.

2016. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mit csináljak? válasza:
Nem tom ki az a paraszt aki ilyeneket talál ki de én már 10 éve használom és semmi baja a gépemnek XD HA RENDESEN TELEPÍTED!! mert le akar tölteni olyan programot ami neked nem kell :D és ha letöltöd akkor garantált a vírus,de ha van egy kis angol tudásod akkor biztos érteni fogod mit kell ki pipálni és mit nem. (a telepítésnél)
2018. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!