Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel táblában hogy tudom ezt...

Excel táblában hogy tudom ezt a hibát kijavítani? #hiányzik

Figyelt kérdés
Ha a tömbképletet több cellába írta be, biztosítania kell, hogy a képlet által hivatkozott tartományok ugyanannyi sort és oszlopot tartalmazzanak, vagy írja be a tömbképletet kevesebb cellába. Ha a tömbképletet például egy 15 sor magasságú (C1:C15) tartományba írta be, és a képlet egy 10 sor magasságú (A1:A10) tartományra hivatkozik, akkor a C11:C15 tartomány a #HIÁNYZIK hibaértéket jeleníti meg. A hiba javításához írja be a képletet kisebb tartományba (például C1:C10), vagy módosítsa a hivatkozott tartományt ugyanolyan számú sorra (például A1:A15).
2016. ápr. 21. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont az utolsó mondat pofázza el neked hogyan kell javìtani. Gondot okoz az èrtő olvasás vagy nem èrtem mi a problèmád?
2016. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!