Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excellben hogyan tudok munkala...

Pelyhe Isti kérdése:

Excellben hogyan tudok munkalapok között információt továbbítani?

Figyelt kérdés
Pl.: van A és B és C oszlop és az A és B oszlop tartalma átkerüljön a következő munkalap adott helyére, vagy soron következő helyére, ha a C oszlopban szereplő szám nagyobb mint nulla (0). Kicsit hasonlít egy webshop kosarára. Milyen függvénnyel,vagy föggvényekkel lehet ezt és hogyan? Az még jobb volna, ha képet is át tudna vinni. Előre is köszi.

2016. ápr. 21. 16:47
 1/2 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Ha jól sejtem automatikus árajánlat készítőt akarsz összehozni. Kép nem fog menni szerintem, de a szövegeket HA függvénybe ágyazott FKERES-sel csinálnám.
2016. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen olyasmi és gondoltam, hogy egy függvény nem lesz elég, de az FKEREST még nem használtam. Egy példa:

Mondjuk A1 cellába az van írva hogy TOJÁS és B1-ben 0. Ha a B1 értékét megváltoztatom mondjuk 1-re, akkor a TOJÁS is és az 1 is átkerülön a 2-es munkalapra. Ezt hogyan írnád le képletben? Köszi

2016. ápr. 27. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!