Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 videókártya frissíté...

Windows 8 videókártya frissítés közben fekete képernyő lett mert nem a megfelelő illesztőprogramot telepítette a driverkereső. Hogyan lehet csökkentett módban ilyenkor elindítani?

Figyelt kérdés
Hiába kapcsolom ki be akkor is fekete képernyő fogad. A windows 7 alatt csökkentett módban el lehet indítani az f8 gombal és így az utolsó jól működő állapotra visszalehet állítani a rendszert. A windows 8 programban ez sajnos nincs benn nem lehet gombbal csökkentett módban indítani. Hogyan lehet így elindítani?
2016. ápr. 21. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen VGA?
2016. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs gyorsbillentyű rá.

Ha fekete képernyőnél megnyomod a "windows" gombot, nem látható a csempe?

2016. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ati mobility radeon 5470 semmit nem csinál bármelyik gombot nyomom minden hogy fekete marad a képernyő mivel a videó kártya illesztő nem jó hozzá. De hogyan lehet így megtervezni a windows 8-10 programokat,hogy nincs rá mód ilyen esetben egy korábbi működő időpontra visszaállítani....a windows 7-nél pillanatok alatt vissza lehet állítani. Gratulálok a Microsoftnak az ilyen pocsék munkáihoz. Ennek alapból benne kéne lenni az ilyen esetek miatt. Most megint telepíthetem újra az egészet.
2016. ápr. 21. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én gépemen volt Windows 8 is, 8.1 is, most 10 van fent és rendszer-visszaállítás mindegyik verzióban létezik: [link]

Csökkentett mód indítása asztali jobb klikkes menüből. A megoldást PM-ben küldöm, Windows 10 alatt is ezt használom.

2016. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül egy régebbi képet töltöttem fel, ezen jobban látható a rendszer-visszaállítás menete: [link]
2016. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt tudom én is szoktam kézzel beállítani korábbi időpontot ha valami nem jó akkor vissza tudjam állítani. Itt nem erről beszéltem hanem a csökkentett módban hogyan tudnám elindítani a rendszert mert fekete a képernyő ki be kapcsolásnál a nem megfelelő videókártya illesztő program telepítése miatt....így nem lehet látni semmit a képernyőből. Ez a funkció a windows 7-ben van a windows 8-10 be nem működik nem építették bele semelyik gombbal nem lehet megcsinálni. Azért kérdeztem,hogy van-e más lehetőségem.
2016. ápr. 21. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldtem a csökkentett móddal kapcsolatban egy PM-et, olvasd el. Ott a megoldás.
2016. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, figyelmen kívül hagytam, hogy fekete a képernyőd.
2016. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!