Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehet, hogy nem tudom...

Mitől lehet, hogy nem tudom telepíteni az integrált video és hang drivereket?

Figyelt kérdés
Alaplapomat driver CD nélkül vettem, a gyártó honlapjáról leszedtem az összes drivert. A chipset felmegy, de a hang driver nem és a video driverre is azt írja, hogy az "ön számítógépe nem felel meg a szoftver minimális követelményeinek." Mi lehet a gond? Külön videokártyát és hangkártyát is használok, ezek benne vannak a slotokban, lehet ezért nem engedi?
2016. ápr. 22. 16:04
 1/5 Dongaben ***** válasza:
Valószínűleg, nem felel meg a gépen lévő Op. rendszerhez a driver. Biztosan jó lett kiválasztva?
2016. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Driverkeresés hardverazonositó alapján : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Sok sikert.

üdv.

2016. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az oprendszerrel azonos, és már manuálisat is kipróbáltam de semmi.
2016. ápr. 22. 18:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Megoldva, a driverek jók voltak, ki kellett szedni a hang és videokártyát, hogy más célt lásson.
2016. ápr. 23. 16:28
 5/5 anonim válasza:
Szia latom megoldodott, de meg hasonlo gond van szedd le a driverbooster nevu programot o magatol felkutatja es leszedi a megfelelo drivereket a gepedre
2016. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!