Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit írjak a steam-nek hogy...

Mit írjak a steam-nek hogy levegyék a tiltást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tölténetem a következő:

kb 2-3 hete nekiálltam a CS:GO nevű játékban ládákat nyitogatni, és nyitottam olyan fegyvert ami nem tetszett, ezért kiraktam a piac-ra. Másnap amikor beléptem a következő üzenet fogadott egy ablakban:


"Úgy tűnik, hogy ezt a fiókot szabálysértő tevékenységre használták.


A Steam Támogatás megjelölte fiókod, mivel lehet, hogy szabálysértő tevékenységet folytattak róla. Lépj kapcsolatba a Steam Támogatással, hogy segíthessünk.


A probléma megoldásáig a fiók lehetőségei korlátozásra kerültek.


A vásárlás, ajándékozás, csere, tárgyak vásárlása és eladása a Közösségi Piacon és a cd-kulcs aktiváció letiltásra került.


További információk erről a témáról elérhetők itt: A Steam szolgáltatási szabályzata.


Mivel az angol tudásom nem épp jeles, így szeretnék hozzátok fordulni, ha van valaki aki tudja vagy tudna segíteni az kérem írjon! Körül belül 100-150€-m van az accountban, és nem nagyon szeretném csak úgy elbukni.



2016. ápr. 23. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mintha hiányos lenne a történet. Csak az hogy ládát nyitsz és a kapott dolgokat a cserelimitet követően eladod, még nem sért szabályt.


Nem történt ténylegesen semmi? Nem osztottad meg a fiókot mással? Nem használtál bármilyen jellegű plugint, programot ami befolyásolhatta a rendszert?

2016. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyszer léptem be a steam-emmel a csgodouble.com ra de ott nem csináltam különösen semmit. Az ingyen pontokat eljátszotta és kész. De ez még jóval az eset elött történt. Plusz a vásárlásaimat is közvetlen steamen követtem el semmilyen külső oldal használata nélkül. Valaki már azt is mondta,lehet hogy véletlen adták rám, vagy rossz accountra adták. Én bevallom nem nagyon értek ehez a steam tiltásos dolgokhoz.
2016. ápr. 24. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!