Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elindítok egy programot, de...

Elindítok egy programot, de nem jelenik meg a képernyőn, hanem azon kívül jelenik meg. Ezzel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Adott egy program és amikor megnyitom nem jelenik meg a képernyőn. Megnyitja de csak a képernyőn kívül.
2016. ápr. 23. 21:41
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

És azt honnét tudod, hogy ott megjelenik?


Nincs esetleg átállítva a géped két monitorosra, megosztott asztallal?

Az egérmutatót ki tudod húzni a képből? Ha igen akkor A képernyő megjelenítésnél kell visszaállítani. A mikéntje függ az operációs rendszer verziójától, amit természetesen, másokhoz hasonlóan Te is szemérmesen elhallgatsz...

2016. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor bocsi

win 8.1

és onnan tudom, h megjelenik, h van egy ilyen áttűnés

laptopot használok monitorral, 1 napja még nem volt ilyen probléma

Az egérmutatót nem tudom kihúzni a képből

próbáltam már egy képernyőt is használni de úgy is ezt csinálja

Ha van vmi ötleted mit lehet tenni, megköszönném

2016. ápr. 23. 22:54
 3/4 A kérdező kommentje:

közben meg is oldódott

beállítottam elsődleges kijelzőnek a monitort, így elértem azt a pozíciót ahová helyezte a progit

2016. ápr. 23. 23:01
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Akkor mégis jól sejtettem, hogy két monitor lehet.

A legszebb az egészben, hogy sok esetben a beállítás akkor is marad, amikor csak egy monitor van használatban.

2016. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!