Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Úgy lehet win 10 helyett...

Úgy lehet win 10 helyett 8.1-t felrakni, hogy az F partíción lévő cuccok megmaradjanak?

Figyelt kérdés
Tegnap kb bekrepált a win 10-em, aztán visszaállítottam alaphelyzetbe. Most azt veszem észre, hogy még lassabb, mint azelőtt, az újra telepített játékaim pedig nem indulnak el, ezért szeretném rátenni a 8.1-t. Eleve azt támogatja elsősorban az Asus laptopom. Természetesen a C-re telepíteném az új rendszert, tudom, hogy ha így csináljuk, akkor általában megmarad a másik partíción lévő tartalom, de ez esetben is? Csak óvatos szeretnék lenni ezzel a két rendszerrel. 8.1-em nem volt soha, kicsit félek is tőle...na meg hogy visszafelé "halad" az op. rsz, azért féltem, a másik meghajtón lévő dolgaimat.

2016. ápr. 23. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Telepítéskor a c meghajtót nyugodtan törölheted, minden más megmarad.
2016. ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dvd vagy usb-ről kell boot-olnod és le kell fomáznod a C partíciót és úgy telepíteni rá az üres C-re. Jutbon van róla videó vagy száz.
2016. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!