Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Át lehet állítani a Windows...

Át lehet állítani a Windows 10-et Windows 7-re?

Figyelt kérdés

Zsírúj gépemre sokak javaslatára Windows 10-et telepítettem. Nem kellett volna.

Havonta kell bénázni az aktiválással, mindig a netről akar bootolni, sokszor nagyon lassan és nehezen indul és minden ok nélkül fullon eszi a vinyót, meg a procit, pedig van kakaó a gépemben. Csak annak tudok örülni, hogy a Microsoft honlapjáról kaptam le a progit és nem dobtam ki rá egy valag pénzt.

Olvastam, hogy a Windows 10-et valahogy át lehet állítani Windows 7-re. Ez akkor is működik, ha Windows 8.1-re nyomtam fel a 10-et? Ha igen, tudja valaki hogyan kell? Vagy jobban járok, ha beszerzek egy Win 7 telepítőlemezt?



2016. ápr. 24. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem Win 7-ről frissítetted, akkor nem tudod visszaállítani Win 7-re Win 7 telepítőlemez nélkül.
2016. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a wiñđóž nem ingyen van ám

úgy tudod win7re állítani ha 7-ről win10-re frissítettél

ha nem akkor format c és win7 felrakása dvd-ről vagy pendriveról

de ez is 30 napos lesz :) amíg meg nem veszed vagy kalózkodsz

2016. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel a Win7 minden driverét és beállításait törölte, ezeket is újra fel kell tenned.
2016. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor majd veszek egy Win 7 telepítőlemezt és legyalulom az egészet.
2016. ápr. 24. 17:47
 5/9 Mark V. válasza:

Van egy olyan lehetoseg a Windows 10-ben hogy egy honapig a Windows 10 feltetele utan meg vissza tudja magat telepiteni Windows 7-re... Nekem nem volt szuksegem erre mert van eredeti Windows 8-am de ha meg nincs egy honapja rajta a 10-es akkor megprobalhatod...

ha van kerdesed irj a vassmark99@gmail.com -ra

2016. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"mindig a netről akar bootolni" hát... ez nem a windows hibája viszont...
2016. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azóta van ez, amióta rendszeren kívüli vírusirtást csináltam, lefagyott közben és azóta így indul. Ez mondjuk megmagyarázza, hogy miért indul így még azután is, hogy újraraktam.
2016. ápr. 26. 09:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Biosban állítsd át a bootolási sorrendet úgy, hogy ne a hálózatról, hanem a merevlemezről bootoljon elsődlegesen. Aktiváláshoz ha nem vetted meg a kulcsszó "kmspico", csak vigyázz vele mert sok a fake verzió, ami teleszemeteli reklámmal a gépedet. Érdemes lenne megnézni a feladatkezelőt, hogy milyen folyamat zabálja az erőforrásokat.
2016. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a tippeket, ki fogom próbálni őket. Én is Kmspico-t használok, máshogy nem is igen lehet aktiválni.
2016. ápr. 27. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!