Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty 2 Multiplayer...

Call of Duty 2 Multiplayer hiba? (MIT TEGYEK? )

Figyelt kérdés

Elnézést, egy kissé feldúlt vagyok, mert egy napot elcsesztem ennek a megjavításával de nem sikerült. A CoD 2-ről lenne szó. Mégpedig:

- amikor rámegyek egy szerverre kiírja, hogy "awaiting connection", és számol, majd ugye töltené be a pályát. Azonban én egy pillanatra látom csak a pályabetöltés képernyőt, és utána elsötétül a kép, és ki crashel a francba a játék. Millió dolgot megpróbáltam de nem segített. A játékhoz való kulcsom ok, punkbuster ok, nem értem mi lehet a probléma. Valakinek ötlet?



2016. ápr. 26. 19:19
 1/1 DoLePaPa válasza:
Sajnos konkrétat nem tudok mondani... Próbáltad már hogy bedugsz egy jackdugot a mikrofon helyére? ezt elég sok probléma megoldására használják. :)
2016. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!