Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért Akadozik minden játék?...

Lokalizálo241 kérdése:

Mért Akadozik minden játék? és mért van kevés fps-em?

Figyelt kérdés

Na ezt nem értem eddig minden játék szépen futott a gépemen a cs go is 280fps körül mozgott Full grafikán most meg az is csak 30 meg 40 fps el akar menni meg az összes játék lagol A Team Fortress 2 be is csak 40fps em van hát hihetetlen!! A gépem:processzor Intel Core i3 4170 3.70

Alaplap:Asrock H81M-HG4 DDR3

8GB ram Videó kártya: Asus Geforce GTX 660 2GB oc/ op rendszer Windows 8.1 pro és minden illesztő program fel van rakva a videokártyától az alaplapig s a többi.... Azt viszont meg említem hogy volt ilyen problémám már én azt hitem vincseszter bajom van mert 25% kondíciója volt a vincseszteremnek de vettem újat és ezen is ugyan az a probléma és egyszerűen nem tudok rájönni mi lehet a baj :( jó lenne ha valaki tudna segíteni.



2016. ápr. 26. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Nem vírusos a géped?

2. Milyen tápegységed van?

3. Az alap gép működése (pl. böngészés, filmnézést stb.) lassú?

4. Terhelés alatt milyen hőfokokat mérsz a hardvereken?

2016. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Processzor Pasztázás megfelelő? nem 3 éves?

Kivan takaritva a géped? (nem poros)

esetleg az Op rendszered lehet régi? újratelepités megoldja.

2016. ápr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!