Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UPlay pont? Többi lent

Marcivarg kérdése:

UPlay pont? Többi lent

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy mire lehet használni csak azt nem tudom hogyan.Nekem 50 pontom van és az egyik barátom mondta hogy ezért lehet venni dlcket meg fegyver skineket.De hogyan? Nekem mindig valódi pénzért adná ide. Előre is köszi a segítséget!:)

2016. ápr. 28. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én konzolon szoktam Ubisoftos játékokat játszani. Azokban úgy van, hogy a főmenüben ki lehet választani, hogy Uplay. Akkor betöltődik és ott kiírja mennyi pontom van, milyen dolgokért kaphatok még és mit lehet belőle venni. Igazából azokat nem is dlcnek hívja a rendszer (azok külön boltból vehetőek), hanem 'unlock'olható (kinyitható) dolgoknak. Általában úgy van, hogy játékonként 4-5 dologért lehet ugyanennyi cuccot kinyitni játékonként, de csak akkor amikor éppen az a játék fut.
2016. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!