Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a GTA:SA?...

Miért nem működik a GTA:SA? (MTV:SA probléma)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ismerősöm megvette a fiának a GTA:SA-t és kell hozzá valami MTA:SA és le is töltöttük, feltelepítettük.


Az első hiba, hogy kiírja, hogy nem találja az eredeti GTA-t, pedig eredeti GTA lett felrakva.


Oké, kidob egy tallózást, adjam meg hol van a GTA. Megadom, és a következőt írja ki:


úgy tűnik hogy van egy steam verziója GTA:SA amely jelenleg nem egyeztethető össze az MTA:SA-val.


A videón, ami bemutatja hogy kell felrakni, stb. azon megy simán, nem tudom nálunk mi lehet a baj.


Windows 8.1 oprendszer van a gépen, de a videóban is win8 van.


Írtam a srácnak fb-on mert az mta fórumán ott volt hogy bármi kérdés van írj és segítek.ú


Ja, persze.... a válasz: ebben nem tudok segíteni, nem tudom mitől van.... kösz a semmit...


Valaki tudja, hogy mi ez és hogy lehetne megoldani?


Előre is nagyon köszönöm!



2016. ápr. 28. 17:59
 1/2 anonim válasza:

Csáó.


Az MTA:SA, az a GTA San Andreasnak a multiplayer modifikációja. Az nem szükséges a singleplayer GTA San Andreashoz.


"Az első hiba, hogy kiírja, hogy nem találja az eredeti GTA-t, pedig eredeti GTA lett felrakva."


Szerintem ott meg annyi a baj, hogy crackelned kell.


Remélem segítettem. :D ~#Turbo

2016. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerinted crackelni kéne egy eredeti játékot?.. Nem hinném

Viszont nekem is ugyanez a bajom és fogalmam sincs mitől lehet.. Régebben ment nem tudom most miért nem.. A csávónak én is írtam csak a különbség hogy nekem vissza se írt..

2016. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!