Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megveszem most a battlefron...

Ha megveszem most a battlefront-ot akciósan, aktiválom akkor tudok fejleszteni deluxe-ra?

Figyelt kérdés

Az 576 kbyte-nál ( [link] ) most minössze 9000 Ft a battlefront ami eléggé megéri. De ha jól látom az a standard edition.


15 euróért fejleszthetek deluxe-ra. Ez télleg ilyen egyszerű? (Nyilván az csak túl szép hogy igaz legyen...)


[link]



2016. ápr. 28. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
4500 Ft a Deluxe, és nincs benne olyan tartalom amit ne tudnál megszerezni az alapjátékban. Egyáltalán nem éri meg.
2016. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A 3 legfontosabb dolog amit ad az: a dl 44 pisztoly, az ion gránát, és az ion torpedó. A többi az csak ilyen közösségi emote marhaság.


Tényleg meg tudom szerezni mind a 3mat időráfordítással (ingyen) a játékban standard fiókkal?

2016. ápr. 30. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, nekem meg is van mind a 3.
2016. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor 4500-al gazdagabb vagyok. Kösziii :)
2016. máj. 1. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!