Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem "települ fel" a játék?

Miért nem "települ fel" a játék?

Figyelt kérdés
Van egy másolt játékszoftverem és az a furcsaság van, hogy nem akar feltelepülni a gépre /kb. 3giga/, hanem a lemezről elindul egyből a játék /Hilf Life 2/, be is tölti az első pályát, gyönyörűen fut, a konfigommal semmi baj,és a második pályát mikor elkezdi betölteni, csak tölt..csak tölt.......csak tölt.............és semmi..........csak tölt.........Nem tudom tálcára se lerakni, a Ctrl-Alt-Delete sem segít, csak Reset-elni tudok és újraindítani a gépet.Nem is találtam exe-file-t a CD-n, nem értem!!!!!!
2010. ápr. 7. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

másolt...

Na nehogy már ne tudd megvenni 3K-ért az Orange Boxot, amibe 5 játék van, aztán nem lennének ilyen gondjaid. Tört verzió, ennyi, próbálj meg leszedni másikat.

2010. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Az hogy nem találtál exe filet ezt hülyeség beírni. Téged minősít. Ottvan, hidd el. Nem 1990 van hogy .com legyen. .bat és .msi sem valószínű...


2. ha DVDről elindul akkor 99% hogy RIPpelt játék ( azt jelenti hogy valaki feltelepíti a saját gépére, megadja serialt, cracket stb ami kell hogy fusson, és ezt a telepített részt adja tovább). Azaz nem telepítős hanem kicsomagolós, vinyóra másolós. Ha így is meghal a 2. pályán akkor vagy a játék lett rosszul továbbadva vagy a lemezed halt meg. Vagy bármi más.

2010. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!