Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Aki kalózop. Rendszert használ...

Aki kalózop. Rendszert használ az lebukhat és megbüntethetik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 20:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Mert megvettük az XP-t, de az összes haveromnak kalóz van évek óta és semmi bajuk...


De én így nyugodtabban alszom.


Vagy fölösleges a para?

2010. ápr. 7. 20:08
 2/16 anonim ***** válasza:

Ja de ha csak van nete, azon figyeli a gépeket Microsoft.

Folyamatosan küld ilyen "Eredeti Windows, valódi előny" vagy valami ilyesmi. Ja és ha engedélyezve vannak a frissítések előbb utóbb jobb esetben újra kell rakni a Windows-t. Én ezért tiltom le.:D

2010. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Csak nagyon ritka esetekben büntetnek!
2010. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ha árulod akkor lebuksz és megbüntetnek , amúgy kb. nulla a valószínűsége h megbüntetnek , soha nem vettem oprendszert és addig nem is fogom, amíg kint németországban ~10 euróért lehet venni egy jogtiszta xp-t , magyarországon pedig ugyanez 12000 ft

amúgy a "kalóz" oprendszert a törés miatt eredetinek látja a windows update és a z eredetiségvizsgáló is , tehát nincs ok parára + ottvannak a vállalati kulcsok amiket lehetetlenség ellenőrizni és visszanyomozni

2010. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Jézus f*sza...


Ba******eg kérdező mekkora egy állat vagy.

"nyugodtabban alszok"...

2010. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
amíg a közeli baráti(nem haveri) köröm nem keveredett szoftverzsarus ügybe, addig letojtuk minden. Utána egyből mindenki vett mindent, oprendszert, game-kat. Sokkal jobb a legális út, ezt csak az tudhatja, aki vett is valamit. Aki warezol, az meg fosson is mindenkitől. Amugy: Microsoft NEM azaz NEM foglalkozik magánemberek ügyeivel, tehát az op rendszerért 100% hogy nem kérne kártérítést. Anno a sráctól sem kértek. Adobe-nek nincs rendes képviselete MO-n tehát Photoshop kizárva, EA-nak 2008-ban még volt, ő kért is a másolt game-kra kártérítést. Csak pár infót adtam.
2010. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Windows: ne kapcsold be az Automatikus frissitést, akkor nem fogja öt percenként jelezni, hogy "Ön szoftverhamisitás áldozata lett".
2010. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Barátomnak vállalati kulcsos van a saját otthoni gépén és a családtagokén is, a Windows elfogadta és működik az Automatikus frissités.
2010. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

20:49


Ha az összes mellettem lévő szomszédhoz is mennének razziázni, akkor is leszarnám az egészet.

Gépet elraknám valahova amíg nem jönnek meg, aztán előveszem.

Vagy mivel két vinyóm van és alapból nem windows-t használok, kiveszem azt, amelyiken a letöltött cuccok vannak, és csak a oprendszeres vinyót hagyom bent, szart sem tudnak majd ellenőrizni.

Meg amúgy sem valami gyakori a razzia.

2010. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

23:16

Csak halkan megjegyzem ha már kopognak az ajtón nem igen van időd kiszedni a vincsit.De ha mégis valószínűleg van házkutatási parancsuk tehát úgyis meg találják. Szerintem ha csak fel nem jelent valami jóakaród nem igen kel tartani a következményektől.

2010. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!