Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom az utorrentet...

Sportoska89 kérdése:

Hogyan tudom az utorrentet eltávolítani? Nekem nem engedi ténylegesen uninstallni sem Win10 alól, sem Win 8.1 alól ezt a programot.

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy: "Nem elégségesek a jogai az uTorret eltávolításához. Forduljon a rendszergazdához". Emellett már nem tudok letölteni sem, tehát totál haszontalan ez a program számomra.
2016. ápr. 30. 16:12
 1/2 axonbite ***** válasza:

talán próbáld így:


A beépített rendszergazda fiók engedélyezése:


A Windows megalkotóinak hála, a Rendszergazda nevű rendszergazdai fiók tiltott állapotban van alapból, és ahhoz, hogy mégis használni tudjuk, tegyük a következőket:

1. Start menü – Számítógép – jobb egérgomb, majd Kezelés

2. Nyissuk le bal oldalon a Helyi felhasználók és csoportok-at, és itt válasszuk ki a Felhasználókat.

3. Kattintsunk duplán a Rendszergazda fiókra

4. Szedjük ki a pipát „A fiók le van tiltva” elől, majd okézzuk le.

5. Indítsuk újra a számítógépet, és a Rendszergazda névvel jelentkezzünk be!

2016. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de 8.1-m van és alapból rendszergazda a felhasználóm és így sem tudom ezt a bugos mocskot eltüntetni :( Nincs más megoldás?
2016. máj. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!