Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok Kali Linuxot...

Hogyan tudok Kali Linuxot telepiteni Win 10re?

Figyelt kérdés
Szoval az van,hogy tudok en angolul, es talaltam nagyon sok videot arrol, hogy hogyan telepitsd fel ugy hogy mind 2 op rendszert tudd hasznalni. A problem ott van,hogy en nem akarok 2 op rendszert. Szoval torolni szeretnem a win10-et es azt akarom hogy csak Kali linux OP rendszerem legyen, semmi mas. Errol mar nem talaltam persze videot. Szerintetek ezt hogyan csinalhatnam meg? Youtube-on sok ember van fent akiknek alapbol ez az op rendszeruk szoval valahogy meg lehet oldani...
2016. ápr. 30. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már ez nehézséget okoz, akkor miért akarsz Kali-t?

Az egy elég speciális cél oprendszer.


Amúgy meg egyszerűen telepíted az egész lemezre és kész. De továbbra is, ha ez nehézséget okoz, NE akarj Kalit használni. Tegyél fel inkább Ubuntut vagy Mint-et.

2016. ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ez nehézségedre esik mi lesz később a Kali Linux-al?
2016. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Kali egy céleszköz, nem is ajánlják az oldalán mindennapi használatra.
2016. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell, a haverom fogja használni ő ért hozzá viszont azt kérte tőlem hogy telepítsem mar fel neki mert dolga lesz ma és nem lesz semmi ideje feltelepiteni es kellene neki holnapra.
2016. ápr. 30. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
A haverod ugye tisztában van azzal, hogy az egész telepítés kb 10 percet ha igénybe vesz?
2016. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen persze, de ez komplikaltabb mint ahogy latszik :D 10 perce sajna nincs :D
2016. máj. 1. 05:56
 7/7 Alain Delon ***** válasza:
Itt egy nagy Kali-párti blogja: [link]
2016. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!