Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 -es szoftver asztalom...

Win 10 -es szoftver asztalom mindig átrendeződik ha mások bejelentkeznek. Mit kell beállítani hogy ne állítódjon el?

Figyelt kérdés

4-gyen vagyunk az asztali gépen. Win 10 oprendszer. Az én asztalomra nem kell jelszóval belépni. A két gyerek asztalára csak jelszóval lehet belépni. Na most az ikonjaim az én szisztémám szerint vannak elrendezve. Bal oldal windowsos programok utilitik. Jobb oldalt Ofice programok (word, excel, power point, Picture Manager).

Miután ők befejezték a munkájukat és én is dolgoznék az asztalomon az egész ikon készlet baloldalon van oszlopokban! DE ÉN EZT NEM SZERETNÉM !!! MINDIG VISSZA KELL IGAZÍTANOM AZ IKONJAIMAT AZ ÉN SZISZTÉMÁM SZERINT. Mit kell beállítani hogy ne állítódjon el és úgy maradjon ahogy én beállítom ???

Win 10 -es szoftver asztalom mindig átrendeződik ha mások bejelentkeznek.


2016. ápr. 30. 17:17
 1/2 axonbite ***** válasza:
amikor elrendezted ahogy neked tetszik az asztalt akkor frissíts egyszer rá az asztalra és elméletileg megmarad minden a helyén.
2016. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dongaben ***** válasza:
Ha megváltozik a felbontás, akkor a Windows újrarendezi az ikonokat. Ez ellen nem nagyon lehet védekezni. "Icon Restorer" program használatával egy kattintással vissza lehet állítani az eredeti elrendezést. Hogy Win 10 alatt használható-e? Passz...
2016. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!