Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxot töröltem windowsows...

Linuxot töröltem windowsows dual boot rendszerből, a partíciót hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

egy C meghajtó (100GB) volt a windows, 365 GB maradt amit pedig egy linuxnak partícionáltam. Gyökérkönyvtár, swap, meg /home.

Ezeket windows alól töröltem a lemezkezelőben (win10) majd a bootot fix-eltem egy windows telepítővel. Viszont amikor a 365 GB-szabad hely (zölden néz ki) partíciónál létre hoznák egy új egyszerű kötet-et, azt írja hogy "nincs elegendő hely a lemezen a művelet befejezéséhez" Hogy csinálhatnám meg az én D partícióm windows-ban?



2016. máj. 1. 17:09
 1/9 A kérdező kommentje:
2016. máj. 1. 17:10
 2/9 anonim ***** válasza:

3 elsődleges partíció lehet, valószínűleg ezt a számot elérted és ezért nem engedi.

Bár akkor kérdés, mi az a 3 ami lefoglalja.

2016. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Mit csináljak? Én szeretném viszont látni azt a 365 gigát
2016. máj. 1. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Közben megjött a kép.

Létre kell tudnod hozni, ha nem megy, akkor töröld a kiterjesztett felöletett és hozd létre újra. :-)

2016. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kiterjesztett felületet hol látod, és hol tudom törölni?
2016. máj. 1. 17:15
 6/9 anonim ***** válasza:
A zöld kertre gondolok...
2016. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dongaben ***** válasza:
Először törölni kellene a partíciót. Jobb gomb/partíció törlése. Utána a "Nem foglalt terület"-ből létrehozni az újat. Ha így nem megy, még mindig vannak partícionáló programok...
2016. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én azt értem csak nem tudom hogy töröljem. Ha jobb gombot nyomok arra a partícióra, az van ott hogy "partíció törlése" amit azért nem értek mert amikor még linuxos partíció volt én már töröltem "kötet törlése" gombbal.

De most mint partíció is törölnöm kell?

2016. máj. 1. 17:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Pont jött a válasz. sikerült, ez volt a gond. és köszönöm a segítséget
2016. máj. 1. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!