Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csináltam egy videót, hogy könnyebben szemléltethessem a problémámat. Amit a videó nézni kell, az a "padlón látható" sárga csíkok, a nem is annyira messzi távolban, és a távolabbi textúrák. Nagyon elrontják a játék összképét, hogyan tudnám megcsinálni, hogy ne legyen ennyire hangulatromboló a dolog? (Más videókon nem látok ilyesféle problémát, vagy csak nem elég jó a minősége).


Itt a videó, lehet még nem dolgozta fel a youtube: [link]



2016. máj. 2. 13:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Amint látjátok, minden beállítást bemutatok a videóban.
2016. máj. 2. 13:53
 2/5 DjImipapa ***** válasza:
A videókártyád lehet a ludas(driverfrissítés, vagy ha az nem, akkor régebbi, netán eredeti állapotú lemezen hozzáadott driver feltevése)... a parkoló felfestése messzebb kicsit szétcsúszik, amúgy rendben van a kép minősége....Anno nekem a RAGE csinálta ezt, a gyári lemezről visszatettem a régi drivert, és jó lett.
2016. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszodat! Megpróbálom a dolgokat megcsinálni! Csak a probléma az, hogy nincs meghajtóm (Ki van szerelve), hogyan tudnám feltenni a drivert? (Mármint a CD -n megtalálhatót.)
2016. máj. 4. 10:12
 4/5 SoulEater7797 ***** válasza:

Azt felesleges feltenni.


Milyen felbontásban játszol?

2016. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SoulEater7797 ***** válasza:

Az előző kérdésemet ne vedd figyelembe.


Nézd meg a kártyád driverének beállításaiban, lehet, hogy abban vannak felülírva a beállítások.

2016. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!