Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP professional...

Windows XP professional hátteret hogyan tudom megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a hátteret, vagyis tapétát megváltoztatta egy kölcsön kapott pendrive. A háttérképek továbbra is állíthatók, választhatók, de sajnos bármit csinálok egy céges logo mindig ott marad, nagyban a közepén. Tehát nem tudom, érthető-e: mintha egy átlátszó hátterű kép, a közepén a nyomorult logójukkal ott lenne mindig a saját választott háttérképem előtt. Hol lehet ezt kiszedni? Nagyon köszönöm a segítő szándékot.

2016. máj. 2. 16:51
 1/3 anonim válasza:
Vezérlőpult, Megjelenés és témák.
2016. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig eljutottam. A baj az, hogy bármilyen hátteret választok, az az idegen, kéretlen logo ott marad. Lényegében, mintha minden választható háttérképen eleve rajta lenne.
2016. máj. 2. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor az egy progi lesz, amit le kell törölni (pogramok eltávolítása). Jó kis pendrájv volt..
2016. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!