Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az XSplit Gamecasterrel való...

Az XSplit Gamecasterrel való játékfelvevésnél miért rakja be a program logoját valami? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Képzeld úgy, hogy job oldalon középen egy halvány logo látszik, amin szerepel, hogy XSplit, emiatt pedig nem tudok semmit sem tenni vele sajnos. Csak úgy ott van.

Ne mondjátok, hogy más progrmaot használjak, a megoldásra lennék kíváncsi.



2016. máj. 2. 18:23
 1/3 anonim válasza:
jol nezd at a beallitasokat mert cseles
2016. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Átnéztem nem régen, de átnézem még egyszer. egyébként valamikor beállítottam, aztán ment, fel is került egy-két gameplay, de amikor a GTA V-tel játszottam, akkor kezdődött. Ott valami hangerőt állítottam át, aztán az rossz videó volt, ment a kukába, majd csináltam egy tesztet utána, ma meg F1 2014-ből is, és mindkettőben volt ez a bizonyos logo. A GTA-s dolog kb. olyan 2 hete történhetett.
2016. máj. 2. 19:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Elállítódtak benne a felvevő beállítások, de megcsináltam, köszönöm a segítséget, rosszul néztem át először, másodjára végül sikerült megtalálni a hibát.
2016. máj. 6. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!