Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-ben [pc verzió]...

Windows 10-ben [pc verzió] nincsen hangos navigáció? Vagy ha van, hogyan lehet beszédre bírni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 16:47
 1/5 Emberek ***** válasza:

Szerintem sehogysem :D Igaz én mobilon használom, és mivel Upgrade Advisor-ral frissítettem 8.1ről így megmaradt a Here Drive+, ami még egy ideig képes beszélni. De nem egyedi probléma nekem mobilon, másnak tableten se megy. (És 10586.218-at használok)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..

2016. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, mit értesz hangos navigáció alatt, de a legtöbb ilyen dolog csak akkor működik, ha a régiót és a nyelvet átállítod angol/usa-ra.
2016. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A hangos navigáció értelemszerűen az amikor mondja merre menj stb, mivel mindenhol így hívják ezért írtam így.
2016. máj. 3. 18:46
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha átállítok mindent angolra akkor az irányítás szövege is angol... biztos ez a megoldás? Szerintem kevered a Cortana-val
2016. máj. 3. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
nem keverem, csak szimplán elsőre nem volt egyértelmű, hogy valaki miért egy pc-s w10el akar navigálni, de éppen eltudok képzelni egy laptop+kocsi kombót, a többi ötletem elég vad lenne. Egyébként elindítottam a térképet, adtam neki úticélt, rányomtam az indulásra, de meg se mukkant, uh valószínű nem működik, de most nem volt kedvem kiszaladni az udvarra vele. A mobil ennyitől már kezdi a hangos navigációt.
2016. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!