Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a program, aminek a...

Melyik az a program, aminek a segítségével weblapot lehet szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Pl.: Youtube, Faceook...

2016. máj. 3. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Notepad++
2016. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a youtube szintű oldalakat nem csak úgy kfossák magukból.. egyébként igen egy notepad++ és egy böngésző
2016. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ezeket már programozzák, nem csak egy sima szar html....
2016. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát igen, ez gondolom nem csak egy sima Kompozer.

2016. máj. 3. 21:20
 5/11 íazazazazaza ***** válasza:

Valóban elég egy notepad++ és egy böngésző, és mellé még jópár program nyelv ismerete, mint javascript,html,php,(css),SQL, és még stb stb...


Sok sikert, de azért alapismeretek nélkül nem vágnék bele egy videómegosztó adatbázis létrehozásába :D


Kezdetnek szerintem írj egyszerű hírdetőoldalt, fórumot stb, akár használj WordPress-t(bár ezt nem ajánlom mert nem tanulsz vele semmit.)


Üdv, :D

2016. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Üdv!

Hààt, igazság szerint (még) próbàlkozom, nem akarok nagy dolgokat csinàlni, ha nem értek hozzá, bàr jó lenne, de ahhoz több mindent kéne tudnom.

Bonyolultnak tűnik ez az egêsz.

2016. máj. 4. 06:42
 7/11 íazazazazaza ***** válasza:

Bonyolult de nem lehetettlen, az tény hogy rengeteg időt kell rászánni de ha megtanulod az alapokat utána csak a logikán múlik.(mármint a programozás szempontjából, mert nyelvenként csak a szintaktika változik)


Ha el akarod kezdeni akkor kezd HTML-el, legegyszerűbb, semmi különös, és mellette szerintem tanulj c++, ha azt megtanulod akkor utána a többi is menni fog.(saját tapasztalat)

Rengeteg oktatóanyag van mind a kettőről, tele van az internet, csak a kezdet a nehéz, de kitartás!

Sok sikert.


Üdv, :D

2016. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Fúú. igen igénybe fog venni sok időt ez.

Köszi a segítséget!

2016. máj. 4. 17:35
 9/11 anonim ***** válasza:

ööö miért tanuljon c++ -t? a neten rengeteg html,css,javascript,ajax,php,sql,jquery tutorial van.. a c++ miért lenne jó neki weblap fejlesztéshez?ennyi erővel c#,java vagy akármelyik nyelvet mondhattad volna..


ha nincs semmi nagy célod csak egy egyszerű kis oldal akkor arra a wordpress elég https://www.youtube.com/watch?v=wmixh8TvkQs


viszont ha komolyabb dolgokat akarsz ahhoz ám nagyon tanulni kell..

ha tudsz angolul akkor kis keresgélés után tudsz egész jó oldalakat találni ahol megtanulhatod ezeket.. első körben ha tanulsz egy kis html,php,css,sql-t az jó lesz és azzal alapvető oldalakat már el tudsz készíteni, legalábbis ha megtanulod közben a programozás alapjait pl algoritmusok..

a [link] -on elég sok minden fent van a webprogramozáshoz

ezen kívül keresgélj könyveket az adott nyelvekről, könyvek nélkül soha nem fogsz jól programozni.. viszont ha nem vagy elszánt ne kezdj neki.. ezt megtanulni nem hetekbe hanem hónapokba vagy évekbe telik viszont a kemény munka ebben a szakmában hozza meg leginkább gyümölcsét

2016. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 íazazazazaza ***** válasza:

c++ nak nincs sok köze az tény, de én is azzal kezdtem, és miután azt megtanultam minden más könnyebben ment, én azt csak egy jó alapnak ajánlom, és megnyit utakat más felé is, pl játékfejlesztés stb...

ez csak egy ötlet volt ennyi.


Üdv, :D

2016. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!