Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem jó a Webkamerám, mi baja...

Nem jó a Webkamerám, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van nekem egy Asus X552CL-laptopom. Tegnapig minden jó volt a Webkamerámmal,rendesen tudtam skyepolni, illetve az olyan oldalakhoz is használni tudtam, ahol szükséges volt a kamera. Ma viszont egyszerűen eltűnt. Már annyi drivert töltöttem le mint az állat, de az a fura, hogy az eszközkezelőben sem jzei a kamot. Fogalmam sincs hogy ez milyen hiba lehet, már mindent megpróbáltam... Nagyon nagyon szépen kérem, hogy aki tud, az próbáljon meg segíteni. Előlre is köszönöm

2016. máj. 4. 23:22
 1/1 anonim válasza:
Tönkrement. Vegyél újat. De ha annyira ragaszkodsz a masnanihoz, akkor vidd el szerelõhõz, bár úgy se tud rajta segíteni. A csere a legjobb megoldás. 😉
2016. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!