Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MineCraft szerver házilag...

MineCraft szerver házilag protforwarding nélkül?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet minecraft szervert működtetni portforwarding és hamachi nélkül, de úgy hogy akárki tudjon rá csatlakozni interneten keresztül?

2016. máj. 6. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is a probléma a port forwardinggal?
2016. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy olyan wifim van, amiben nem lehet portforwardolni. (legalábbis úgy tudom, hogy ezt nem lehet, de nem is találtam hiába kerestem)
2016. máj. 6. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Hamachi helyett lehet mas szoftvert is hasznalni. Ilyenek nelkul lehetetlen.
2016. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És pl milyen szoftvert? Van valami olyasmi, amivel bárki csatlakozhat, ami nem olyan mint a hamachi, nem kell virtuális hálózathoz csatlakozni?
2016. máj. 6. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan virtualis halozat amihez barki csatlakozhat, elkepesztoen nagy biztonsagi kockazat lenne.


Inkabb vegyel jobb routert, ha eleg a feltoltesed szervert uzemeltetni. Ez ugysem tudna kiszolgalni klienseket, nem tud ddns-t frissiteni sem... Sok felesleges munkatol megkimeled magad egy jobb 15-30ezres routerrel.

2016. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!